Türkiye’nin en uzun soluklu uluslararası vizyoner toplantısı özelliği ile 21 yıldır Dünya ve Türkiye gündemini ele alarak, gelecek perspektiflerini değerlendiren ufuk açıcı konferanslar düzenleyen Forum İstanbul Enstitüsü; 2004 yılında ‘Türkiye’de Eğitim ve Gelecek Stratejileri’ ana temalı konferansı ile ‘Eğitime Hayat Veren ve Eğitim İçin Hayat Veren’ değerli isim ve kurumları Eğitim Ödülleri ile buluşturarak; her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gala Yemeği & Ödül Töreni’nin de bu isimleri kamuoyu ile paylaşmaya başlamıştır.

Devam eden yıllarda ödül kategorileri genişleyerek;

Yaşam Boyu Başarı Ödülleri, Ulusal Onurumuzu Uluslararası Boyuta Taşıma Başarısı Gösterenler Ödülleri de sahiplerini bulmuştur. 

 Yaşam Boyu Başarı Ödülü;  Yaşamı boyunca değerli çalışmalara imza atmış olan değerli bilim adamı, akademisyen, fikir insanları, kültür ve sanat alanında uzun yıllar çalışma yapmış olan değerli isimlere ve iş dünyasının saygın isimlerine, bu başarılarını bir kez daha kamuoyu önünde duyurmak ve “Yaşam Boyu BaşarıÖdülü” ile bir kez daha teşekkür etmek adına verilmektedir.

Ulusal Onurumuzu Uluslararası Boyuta Taşıma Başarısı Gösterenler  Ödülü ise; yurtdışında ve/veya uluslararası alanda önemli başarılarına imza atmış Türk isim ve kurumlarına bu başarılarını bir kez daha kamuoyu önünde duyurmak ve “Ulusal Onurumuzu Uluslararası Boyuta Taşıma Başarısı Gösterenler Ödülü” ile bir kez daha teşekkür etmek adına verilmektedir.

 Ayrıca kişi/kurumların başarıları nezdinde yıllar bazında zaman zaman farklı özel kategorilerin de de ödüller sunulmaktadır. 

Ödüller, Forum İstanbul Enstitüsü’nün ilgili yıldaki yönetim kurulu tarafından belirlenmektedir. 

Eğitim Ödülleri Listesi
Yıllar İtibariyle Verilen Ödüller

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Ad - Soyad
Telefon
E-Posta
Mesaj

© 2020 Forum İstanbul. Tüm Hakları Saklıdır.

info@ozgencil.com.tr


Nispetiye Mahallesi Doğa Sokak Doğakent Sitesi B5/1
2. Ulus -Beşiktaş / İSTANBUL